KONST / Litografier / Färglitografi 17277117
nr 1727 7117
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
"Absolut Citron". Signerad, numrerad 202/250. Färglitografi, bildmått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x67 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:51:23
2.000 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann